Праграма перадач

  • Панядзелак
  • Аўторак
  • Серада
  • Чацвер
  • Пятніца
  • Субота
  • Нядзеля
14.08

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Суп са шчаўя і яечня з абаранкамі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Майстры і куміры". Рэжысёр Уладзімір Арлоў.
09:15
"Зімовая раніца". Ваенная драма (СССР, 1966 г.) 12+.
10:40
"Навукаманія" 6+.
11:10
"Славянскі базар у Віцебску-1992".
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Суп са шчаўя і яечня з абаранкамі.
12:45
"Наперад у мінулае".
13:15
"Нацыянальны хіт-парад".
14:10
"Час кіно".
14:15
"Парыжскія таямніцы". Прыгодніцкі фільм (Францыя, Італія, 1962 г.) 12+.
16:00
"Гэты дзень".
16:05
"Зімовая раніца". Ваенная драма (СССР, 1966 г.) 12+.
17:35
"Вызваленне". Мараўска-Астраўская наступальная аперацыя 12+.
17:55
"Час кіно".
18:05
"Сын старшыні". Драма ("Беларусьфільм", 1976) 12+.
19:30
"Майстэрня". Гісторыя аднаго мастака. Галіна Крываблоцкая.
19:55
"Справа жыцця". Кампазітар Уладзімір Кандрусевіч.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Вызваленне". Мараўска-Астраўская наступальная аперацыя 12+.
21:30
"Час кіно".
21:35
"Сын старшыні". Драма ("Беларусьфільм", 1976) 12+.
23:00
"Гэта было ў Оршы". Дакументальны фільм 12+.
15.08

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Печаная рыба.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Кураж". Біяграфічная драма. 5-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
09:20
"Мы жылі па суседстве". Лірычная кінааповесць (СССР, 1982 г.) 12+.
10:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці народнага артыста БССР Анатоля Багатырова.
11:05
"Наперад у мінулае".
11:30
"Выйсце ёсць". Актрыса Ганна Хітрык 12+.
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Размовы пра духоўнае".
12:30
"Беларуская кухня". Печаная рыба.
13:00
"Дванаццаць месяцаў". Казка. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1972 г.) 6+.
15:15
Мультфільмы 0+.
15:35
"Гэты дзень"
15:40
"Мы жылі па суседстве". Лірычная кінааповесць (СССР, 1982 г.) 12+.
16:55
"Вызваленне". Браціслаўска-Брноўская наступальная аперацыя 12+.
17:15
"А досвіткі тут ціхія…" Ваенная драма. 1-я серыя (СССР, 1972 г.) 12+.
18:35
"Кураж". Біяграфічная драма. 5-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
20:00
"Белавежская пушча" 6+.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень"
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Вызваленне". Браціслаўска-Брноўская наступальная аперацыя 12+.
21:30
"А досвіткі тут ціхія…" Ваенная драма. 1-я серыя (СССР, 1972 г.) 12+.
22:45
"Гэты дзень".
22:50
"1790 год". Гістарычны дэтэктыў. 1-я серыя (Швецыя, 2011 г.) 16+.
16.08

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Балабушкі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Кураж". Біяграфічная драма. 6-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
09:20
"Хроніка пікіруючага бамбардзіроўшчыка". Ваенная драма (СССР, 1967 г.) 12+.
10:35
"Святло далёкай зоркі". Памяці рэжысёра, народнага артыста БССР Віталя Чацверыкова.
11:05
"Наперад у мінулае".
11:30
"Выйсце ёсць". Акцёр Павел Харланчук-Южакоў 12+.
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Балабушкі.
12:45
"Рыжык у Залюстэр’і". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я часткі ("Беларусьфільм", 2011 г.) 12+.
14:50
Мультфільмы 0+.
15:45
"Гэты дзень".
15:50
"Хроніка пікіруючага бамбардзіроўшчыка". Ваенная драма (СССР, 1967 г.) 12+.
17:05
"Вызваленне". Балатонская абарончая аперацыя 12+.
17:30
"А досвіткі тут ціхія…" Ваенная драма. 2-я серыя (СССР, 1972 г.) 12+.
18:55
"Кураж". Біяграфічная драма. 6-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
19:50
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Вызваленне". Балатонская абарончая аперацыя 12+.
21:30
"А досвіткі тут ціхія…" Ваенная драма. 2-я серыя (СССР, 1972 г.) 12+.
22:50
"Гэты дзень".
22:55
"1790 год". Гістарычны дэтэктыў. 2-я серыя (Швецыя, 2011 г.) 16+.
17.08

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Капусны суп з крапівой. Капуснікі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Кураж". Біяграфічная драма. 7-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
09:20
"Таемная прагулка". Ваенная драма (СССР, 1985 г.) 12+.
10:40
"Святло далёкай зоркі". Памяці народнага артыста СССР Здзіслава Стомы.
11:05
"Наперад у мінулае".
11:35
"Выйсце ёсць". Мастак, дызайнер Уладзімір Цэслер 12+.
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Беларуская кухня". Капусны суп з крапівой. Капуснікі.
12:45
"Цуд-востраў, або Палескія рабінзоны". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі (БТРК, 2013 г.) 12+.
14:30
Мультфільм 0+.
14:40
"Гэты дзень".
14:45
"Песні мінулага стагоддзя". Канцэрт памяці Мусліма Магамаева.
15:40
"Таемная прагулка". Ваенная драма (СССР, 1985 г.) 12+.
17:05
"Вызваленне". Венская наступальная аперацыя 12+.
17:30
"Маладая гвардыя". Ваенная драма. 1-я серыя (СССР, 1948 г.) 12+.
18:55
"Кураж". Біяграфічная драма. 7-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
19:50
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Вызваленне". Венская наступальная аперацыя 12+.
21:30
"Маладая гвардыя". Ваенная драма. 1-я серыя (СССР, 1948 г.) 12+.
22:55
"Гэты дзень".
23:00
"1790 год". Гістарычны дэтэктыў. 3-я серыя (Швецыя, 2011 г.) 16+.
18.08

07:00
"Дабраранак".
07:35
"Беларуская кухня". Квас з уюнамі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Кураж". Біяграфічная драма. 8-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
09:20
"Яны сышлі з нябёсаў". Ваенная драма (СССР, 1986 г.) 12+.
10:40
"Святло далёкай зоркі". Памяці паэта-песенніка Міхаіла Ясеня.
11:05
"Наперад у мінулае".
11:35
"Выйсце ёсць". Музыкант Аляксандр Патліс 12+.
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Сіла веры".
12:45
"Снежная каралева". Казка (СССР, 1966 г.) 6+.
14:10
"Фанфан-Цюльпан". Прыгодніцкі фільм (Італія, Францыя, 1952 г.) 12+.
15:45
"Гэты дзень".
15:50
"Яны сышлі з нябёсаў". Ваенная драма (СССР, 1986 г.) 12+.
17:10
"Вызваленне". Ніжне-Сілезская наступальная аперацыя 12+.
17:30
"Маладая гвардыя". Ваенная драма. 2-я серыя (СССР, 1948 г.) 12+.
18:55
"Кураж". Біяграфічная драма. 8-я серыя (Расія, 2014 г.) 16+.
19:50
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Вызваленне". Ніжне-Сілезская наступальная аперацыя 12+.
21:30
"Маладая гвардыя". Ваенная драма. 2-я серыя (СССР, 1948 г.) 12+.
22:45
"Час кіно".
22:55
"Фанфан-Цюльпан". Прыгодніцкі фільм (Італія, Францыя, 1952 г.) 12+.
19.08

07:30
"Сіла веры".
07:55
"Размовы пра духоўнае".
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Беларуская кухня". Бульбяныя лапуны з грыбной поліўкай.
08:55
"Прыморскі бульвар". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1988 г.) 12+.
11:05
"Я хачу гэта ўбачыць!" Налібокі 6+.
11:30
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
11:55
"Навукаманія" 6+.
12:25
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:40
"Гэты дзень".
12:45
"Фантамас разбушаваўся". Камедыя (Францыя, Італія, 1964 г.) 12+.
14:20
"Камертон". Народны артыст Беларусі Аляксандр Анісімаў.
14:45
Канцэрт, прысвечаны адкрыццю канцэртнага сезона 2016-2017 у Беларускай дзяржаўнай філармоніі з удзелам Дзяржаўнага акадэмічнага сімфанічнага аркестра Рэспублікі Беларусь.
16:15
"Святло далёкай зоркі". Памяці спевака, заслужанага артыста БССР Віктара Кірычэнкі.
16:40
"Чатыры танкісты і сабака". Ваенна-прыгодніцкі фільм. 7-я і 8-я серыі (Польшча, 1966 г.) 12+.
18:15
"Апошні дзень". Леў Дураў 12+.
18:50
"Вернасць". Ваенны кінараман (СССР, 1965 г.) 12+.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Дзень добры і бывай". Меладрама (СССР, 1972 г.) 12+.
22:35
"Гэты дзень".
22:40
"Час кіно".
22:45
"Жалезная маска". Прыгодніцкі фільм (Італія, Францыя, 1962 г.) 12+.
20.08

07:40
"Святыні Беларусі".
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Беларуская кухня". Халаднік.
08:55
"Фантамас разбушаваўся". Камедыя (Францыя, Італія, 1964 г.) 12+.
10:30
"Наперад у мінулае".
10:55
"Нацыянальны хіт-парад".
11:50
Мультфільмы 0+.
12:30
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:45
"Гэты дзень".
12:50
"Час кіно".
12:55
"Жалезная маска". Прыгодніцкі фільм (Італія, Францыя, 1962 г.) 12+.
15:00
Канцэрт фолк-гурта "PAWA".
15:55
"Прыморскі бульвар". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1988 г.) 12+.
18:05
"Дзень добры і бывай". Меладрама (СССР, 1972 г.) 12+.
19:35
"Апошні дзень". Леў Дураў 12+.
20:15
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:30
"Гэты дзень".
20:40
"Калыханка" 0+.
21:05
"Вернасць". Ваенны кінараман (СССР, 1965 г.) 12+.
22:25
"Гэты дзень".
22:30
"Чатыры танкісты і сабака". Ваенна-прыгодніцкі фільм. 7-я і 8-я серыі (Польшча, 1966 г.) 12+.
00:15
Перерыв в вещании.