Праграма перадач

  • Панядзелак
  • Аўторак
  • Серада
  • Чацвер
  • Пятніца
  • Субота
  • Нядзеля
24.04

07:25
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
07:40
"Гэты дзень".
07:45
"Беларуская кухня". Качка з дранікамі.
08:15
"Старыя казкі".
08:40
"Бронзавая птушка". Прыгодніцкі фільм. 1-я, 2-я і 3-я серыі ("Беларусьфільм", 1973 г.). 6+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Мастацтва Беларусі-1974" (чэрвень).
12:30
"Апошняе лета дзяцінства". Прыгодніцкі фільм. 1-я, 2-я і 3-я серыі ("Беларусьфільм", 1974 г.). 12+
15:45
"Наперад у мінулае".
16:10
"Выйсце ёсць". Тамара Мужэнка.
16:40
Анталогія "Славянскага базару". "Славянскі базар" у Віцебску-2001".
17:30
"Дзяўчынка шукае бацьку". Ваенная драма ("Беларусьфільм", 1959 г.). 6+
19:00
"Героі. Асабовая справа". Сяргей Пракоф'еў. 12+
19:35
"Тэатр у дэталях". Опера Нацыянальнага акадэмічнага Вялікага тэатра оперы і балета Беларусі "Сівая легенда".
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:20
"Гэты дзень".
20:25
"Мастацтва Беларусі-1974" (чэрвень).
20:40
"Калыханка".
21:05
"Дзяўчынка шукае бацьку". Ваенная драма ("Беларусьфільм", 1959 г.). 6+
22:35
"Апошні дзень". Вольф Месінг. 12+
23:15
"Святло далёкай зоркі". Памяці джазавага піяніста, кампазітара, аранжыроўшчыка Аркадзя Эскіна.
23:40
"Гэты дзень".
25.04

07:25
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
07:40
"Гэты дзень".
07:45
"Беларуская кухня". Мяса ў цесце.
08:15
"Апошняе лета дзяцінства". Прыгодніцкі фільм. 1-я, 2-я і 3-я серыі ("Беларусьфільм", 1974 г.). 12+
11:35
"Камертон". Піяніст, кампазітар, дырыжор Л.Гурвіч.
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Размовы пра духоўнае".
12:30
"Радаўніца". Драма ("Беларусьфільм", 1984 г.). 12+
13:45
Творчы вечар народнага артыста СССР Уладзіміра Зельдзіна.
15:05
"Легенды беларускай эстрады". "Я вярнуся…" Віктар Вуячыч.
15:35
"Выйсце ёсць". Віктар Манаеў.
16:00
"Гэты дзень".
16:05
А.Рыбнікаў. "Юнона" і "Авось". Спектакль Дзяржаўнага музычнага тэатра Беларусі.
17:30
"Без тэрміну даўнасці. Справа лейтэнанта Рудзянкі". Дакументальны фільм. 12+
18:15
"Яны сышлі з нябёсаў". Ваенная драма (СССР, 1986 г.). 12+
19:30
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:15
"Старыя казкі".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Без тэрміну даўнасці. Справа лейтэнанта Рудзянкі". Дакументальны фільм. 12+
21:45
"Яны сышлі з нябёсаў". Ваенная драма (СССР, 1986 г.). 12+
23:05
"Гэты дзень".
23:10
"Гітара па крузе".
26.04

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Клёцкі з душамі. Цыбрыкі.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 5-я серыя (СССР, 1980 г.). 12+
09:35
"Рэйнджар з атамнай зоны". Прыгодніцкі фільм ("Беларусьфільм", 1999 г.). 16+
11:00
Мультфільм. 0+
11:05
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 1-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.). 16+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Мастацтва Беларусі-1976" (лістапад).
12:30
"Камертон". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Юрый Фейгін.
12:55
"Кіно і час". Катастрофа на Чарнобыльскай АЭС.
13:35
"Рэйнджар з атамнай зоны". Прыгодніцкі фільм ("Беларусьфільм", 1999 г.). 16+
15:05
"Гэты дзень".
15:10
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 1-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.). 16+
16:05
"Чарнобыль. Разбураны міф". Дакументальны фільм. 12+
16:45
"Загад: агонь не адкрываць". Ваенная драма (СССР, 1981 г.). 12+
18:15
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 5-я серыя (СССР, 1980 г.). 12+
19:30
"Легенды беларускай эстрады". "Музыка зорак". Тамара Раеўская.
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:15
"Гэты дзень".
20:20
"На прыродзе з Віталём Гуменным".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Чарнобыль. Разбураны міф". Дакументальны фільм. 12+
21:40
"Загад: агонь не адкрываць". Ваенная драма (СССР, 1981 г.). 12+
23:10
"Гэты дзень".
23:15
"Гітара па крузе".
27.04

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Рулька з хрэнам, узвар журавінавы.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 6-я серыя (СССР, 1980 г.). 12+
09:35
"Сустрэча ў гарах". Музычны фільм (СССР, 1966 г.). 12+
10:55
Мультфільм. 0+
11:10
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 2-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.). 16+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Камертон". Крытык, музыказнаўца Ларыса Барыкіна.
12:45
"Сустрэча ў гарах". Музычны фільм (СССР, 1966 г.). 12+
14:10
"Выйсце ёсць". Вольга Клебановіч.
14:35
"Гэты дзень".
14:40
Канцэрт ансамбля песні і танца "Спадчына" Палаца культуры г.Маладзечна.
15:20
"Чыста англійскія забойствы". Дэтэктыў. "Судны дзень". 2-я серыя (Вялікабрытанія, 1997 г.). 16+
16:10
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 1-я серыя. 12 +
16:45
"Загад: перайсці граніцу". Ваенная драма (СССР, 1982 г.). 12+
18:15
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 6-я серыя (СССР, 1980 г.). 12+
19:30
"Легенды беларускай эстрады". "Сцэна, я табе верная…" Наталля Гайда.
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:15
"Гэты дзень".
20:20
"Мастацтва Беларусі-1977".
20:30
"На прыродзе з Віталём Гуменным".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 1-я серыя. 12+
21:45
"Загад: перайсці граніцу". Ваенная драма (СССР, 1982 г.). 12+
23:15
"Гэты дзень".
23:20
"Гітара па крузе".
28.04

07:00
"Дабраранак".
07:40
"Беларуская кухня". Куханы.
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 7-я серыя, заключная (СССР, 1981 г.). 12+
09:35
"Пакаянне". Драма (СССР, 1984 г.). 12+
12:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
12:15
"Гэты дзень".
12:20
"Сіла веры".
12:50
"Бобі". Музычная камедыя (Індыя, 1973 г.). 16+
15:35
"Выйсце ёсць". Уладзімір Цэслер.
16:00
"Гэты дзень".
16:05
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 2-я серыя. 12+
16:40
"Тарпеданосцы". Ваенная драма (СССР, 1983 г.). 12+
18:15
"Доўгая дарога ў дзюнах". Драма. 7-я серыя, заключная (СССР, 1981 г.). 12+
19:30
"Легенды беларускай эстрады". Спадчына Ігара Лучанка.
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:15
"Гэты дзень".
20:20
"Мастацтва Беларусі-1978".
20:30
"На прыродзе з Віталём Гуменным".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Аперацыя "Загадка". Дакументальны фільм. 2-я серыя. 12+
21:40
"Тарпеданосцы". Ваенная драма (СССР, 1983 г.). 12+
23:15
"Гэты дзень".
23:20
"Гітара па крузе".
29.04

07:15
"Сіла веры".
07:45
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:00
"Гэты дзень".
08:05
"Беларуская кухня". Смятаннік. Адтопленае малако.
08:30
"Час кіно".
08:40
"Налева ад ліфта". Камедыя (Францыя, 1988 г.). 12+
10:00
"Я хачу гэта ўбачыць!" Мір.
10:25
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
10:50
"Навукаманія".
11:20
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
11:35
"Гэты дзень".
11:40
"Цуда-востраў, або Палескія Рабінзоны". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі ("Беларусьфільм", 2013 г.). 12+
13:20
"Камертон". Іканапісец Віктар Доўнар.
13:50
"Бумбараш". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1971 г.). 12+
15:55
"Славянскі базар-2012". Канцэрт Дзяржаўнага акадэмічнага ансамбля народнага танца імя І.Маісеева.
17:25
"Час кіно".
17:35
"Гаворыць Масква". Ваенная драма (СССР, 1985 г.). 12+
19:10
"Майстры і куміры". Заслужаная артыстка Рэспублікі Беларусь Надзея Мікуліч.
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:20
"Гэты дзень".
20:25
"Мастацтва Беларусі-1979".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Час кіно".
21:15
"Спяваюць пад дажджом". Мюзікл (ЗША, 1952 г.). 12+
22:55
"Гэты дзень".
23:00
Лайза Мінелі: Liza's at The Palace.
30.04

07:35
"Святыні Беларусі". Касцёл Святога Юзафа (Рубяжэвічы).
08:05
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
08:20
"Гэты дзень".
08:25
"Беларуская кухня". Бульбяныя камакі і смажаная свініна.
08:50
"Цуда-востраў, або Палескія Рабінзоны". Прыгодніцкі фільм. 1-я і 2-я серыі ("Беларусьфільм", 2013 г.). 12+
10:35
Мультфільмы. 0+
11:00
"Музеі Беларусі". Гродзенскі дзяржаўны музей гісторыі рэлігіі.
11:30
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
11:45
"Гэты дзень".
11:50
"Наперад у мінулае".
12:15
"Нацыянальны хіт-парад".
13:15
"Час кіно".
13:20
"Гаворыць Масква". Ваенная драма (СССР, 1985 г.). 12+
14:55
"Сымон-музыка". Спектакль Нацыянальнага акадэмічнага тэатра імя Янкі Купалы па матывах паэмы Якуба Коласа.
17:00
"Сола для трубы". Дакументальны фільм.
17:50
"Бумбараш". Музычная камедыя. 1-я і 2-я серыі (СССР, 1971 г.). 12+
20:00
"Калейдаскоп". Навіны культуры.
20:15
"Гэты дзень".
20:20
"Мастацтва Беларусі-1980".
20:40
"Калыханка".
21:05
"Час кіно".
21:10
"Налева ад ліфта". Камедыя (Францыя, 1988 г.). 12+
22:35
"Гэты дзень".
22:40
"Гітара па крузе".
23:55
Перерыв в вещании.